İnşaat Güvenlik Filesi
İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik Filesi

Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)

Özel ölçülerde İnşaat güvenlik filesi üretiyoruz. Farklı ölçülerde İnşaat güvenlik filesi talebiniz varsa, lütfen bizi arayın veya telefonla sipariş formunu doldurun sizi arayalım.

İnşaat güvenlik fileleri ve ağı. İnşaat alanlarında çalışanlar ve çevresel faktörlerle başa çıkmak için özel olarak tasarlanmış inşaat güvenlik filesi, iş güvenliği standartlarına uygun bir koruma sağlar. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu özel file, inşaat sahalarındaki düşme riskini en aza indirirken, aynı zamanda çevresel güvenlik önlemlerine uyum sağlar.

İnşaat Güvenlik Filesi

Birinci sınıf file üretimi ve file montajı konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak, inşaat sektöründeki müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilebilir fileler ve montaj hizmeti sunarak

Filelerimiz yüksek mukavemetlidir. polyester ve Polyamid iplerden üretilmekte. Değişik renk seçenekleriyle, istenilen ebat ve kalınlıkta üretimimiz mevcuttur.

İnşaat Güvenlik Ağı

İnşaat Güvenlik Filesi. İnşaat projelerinde şaft, merdiven, dış cephe gibi alanlarda güvenlik ağı olarak kullanılan bu ürünümüz, aynı zamanda evlerde, okullarda ve diğer birçok alanda çocuk güvenlik ağı, koruma ağı, kuş koruma ağı gibi farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir.

 

Kullanılan İplik:
Yüksek mukavemetli Polyamide
İp Kalınlığı:
6mm
Göz Aralığı:
10x10 cm
UV Katkılı:
Evet
Örgü Tipi:
Düğümsüz Makine Ağı
Yanmazlık:
Alev Yürümez
Taşıma Kapasitesi:
~600 kg
Esneme Mukavemeti:
63,927 mm
Kopma Mukkavemeti:
4120,7 kN
Renk:
Beyaz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR