title
title

 Özel yapım file, evinizdeki alanı en iyi şekilde değerlendirmek için idealdir

İç mekanınızın aile yaşamınıza daha uygun olabileceğini fark etmiş olabilirsiniz. Kötü organize edilmiş, çok küçük veya sadece sıkıcı, evinizin yenilenmeye ihtiyacı varNeden bir file ile ölü alanlarınızı güzelleştirmiyorsunuzBu iç dekorasyon çözümü, evlerine hafiflik ve şeffaflık getirmek isteyen giderek daha fazla insanın ilgisini çekiyor. Alanı optimize etmek için ideal olan özel yapım askılı ağı keşfedin!

File ağı nedir?

Şu anda evlerde kurulu olan ağlar aslında katamaranlarda bulunan ağların aynısıdır. Bu teknelerde ağ, denizde mürettebat için bir platform olarak kullanılıyor. Mürettebat onun üzerinde rahatlıyor ve hatta tam bir güvenlik içinde uyuyor.

Bu malzemenin denizcilik kalitesi, ağları evlere kurmanıza ve üzerinde yürümenize, oturmanıza ve hatta uyumanıza olanak tanır. Bu ağların evlere yerleştirilmesi on yılı aşkın bir süredir trend halindedir.                                                                                                             

File neyden üretiliyor?

Üretim süreci

Ev ağları deniz trambolinleriyle aynı doğrultuda üretilmektedir. Ağlar dokuma iplik polyesterden yapılmıştır. Bu elyaf, aşınmaya karşı yüksek direnciyle tanınır ve iplikler UV ışınlarına dayanıklıdır.

Kullanıcıların rahatlığı için, özel ev ağının ağı örgülüdür ancak düğümlenmemiştir, bu nedenle üzerine uzanırken takılma riski yoktur!

Ayrıca ağda mükemmel elastikiyet ve esneklik sağlamak için iplikler sert değildir. Bu nedenle ağlar, kullanıcının zıplamasına neden olmadan vücut ağırlığıyla birlikte bükülür. Bu sonucu elde etmek için polyester iplikler çok hızlı ısıtılır. Bu üretim süreci onların hafifçe erimesine neden olur ve daha sonra esnemelerini engeller. filetonun, yeniden bağlanmadan, kişinin poidalarını deforme etmesine izin verin. Bu, termo-sabitleme işlemi olarak bilinir.

Farklı ev ağı üreticilerinden fiyat teklifi alırken, bileşimini sormak önemlidir. Poliamidden yapılmış bir ağ satın almayın! Poliamid ağ çok fazla elastiktir ve zamanla şeklini kaybeder.

title
title

Farklı ağ türleri

Uygun File, ev filesi için çeşitli file türleri sunar: 15 mm, 20 mm, 30 mm ve 45 mm ağ boyutları.

Ağ boyutu ne kadar küçük olursa, kullanıcı için destek o kadar büyük olur ve bu da daha fazla konfor sağlar.

Ancak kurulumda optimum şeffaflığı ve hafifliği korumak için, 45 mm ölçülerindeki en büyük ağ boyutunu tercih etmek isteyebilirsiniz.

Yükseklik korkusu olan ve daha sıkı bir ağ tercih edenler dışında, müşterilerimiz arasında genellikle en popüler olanı orta büyüklükte bir Filedir.

Online sipariş aracı

Uygun File'nin bir başka avantajı da özel alanınız için ürününüzü tasarlamanıza ve sipariş etmenize olanak tanıyan çevrimiçi aracımızdır. Sadece özel sayfaya gidin, istediğiniz şekli seçin ve ölçümleri girin. Daha sonra istediğiniz malzemeyi ve kurulum donanımını seçin. Son olarak ihtiyacınız olan ipleri seçin, işte bu kadar! Birkaç saat içinde size özel bir teklif alacaksınız. Siparişinizi verdikten sonra teslimat süreleri genellikle 1 - 2 hafta arasındadır.

Evinizde File'yi nerelerde kullanabilirsiniz?

Ev fileleri evin herhangi bir odasına kurulabilir ancak genellikle yaşam alanlarına kurulur.

Yatay kurulumlar

Katamaran ağları boşlukları doldurmak için yatay olarak yerleştirilir. Bu genellikle 1970'li ve 80'li yıllarda inşa edilmiş asma katlı birçok evde görülen durumdur. Aksi takdirde kullanılmayacak alanı optimize etmek için iki kat arasına da kurulabilirler. Aynı zamanda iki katı birbirine bağlayan bir alan yaratıyor.

Mimarlar bu çözümü yeni evlerde giderek daha fazla kullanıyor. Müşterilere çağdaş, havadar bir atmosfer sunmak için ağları planlara dahil ediyorlar. Bu çözüm aynı zamanda cam gibi diğer malzemelere göre daha az maliyetli ve uygulanması daha kolaydır

Dikey kurulumlar

File aynı zamanda çağdaş bir korkuluk görevi görecek şekilde dikey olarak da monte edilebilir. İç mekanınıza uygun renklerde akıllı, modern bir görünüm için bir merdiven boşluğunu, ranzanın üst kısmını veya asma katı sabitlemek için ideal çözümdür. Düğümlü ağ, kullanıcılara herhangi bir rahatsızlık vermeyeceği için bu tür kurulumlar için mükemmeldir.

File nasıl kurulur?

Sizinde kurabileceğiniz kadar kolay! Çoğu durumda müşterilerimiz verdiğimiz eğitim desteği sayesinde kendi filelerini rahatlıkla kurabilirler.

Tamamen güvenli bir kurulum sağlamak için file donanımını ahşap veya metal bir çerçeveye veya evinizin yapısına monte etmeniz gerekir. Çengel cıvatalar veya tetik korumaları her 15 cm'de bir takılmalıdır. Parçaların zamanla kararmaması için galvaniz çelik yerine A4 paslanmaz çelik donanım kullanmanızı öneririz.

Daha sonra filenizin 4 köşesini çerçeveye sabitleyin. Şimdi cıvata ipi adı verilen kenar ipini halkalardan geçirin.

Bu işlem yaklaşık bir buçuk saatinizi alacaktır. Bunu yapmak oldukça kolaydır, ancak yapınızın sağlamlığına bağlıdır. Yapınızdan emin değilseniz profesyonel bir ustaya başvurun.

 

File ne kadar dayanır?

 

Ürettiğimiz fileler 2 yıl garantilidir ancak gerçekte çok daha uzun ömürlüdür. Katamaranın üzerine kurulan ve UV ışınlarına ve tuzlu suya maruz kalan bir file bile ortalama olarak 7 yıla kadar dayanır.

Hayvan pençesinden kaynaklanan yırtılma gibi bir kaza meydana gelirse, hasarı onarmak için gereken malzemeyi ve eğitimi size gönderebiliriz. Ancak birkaç yırtık ortaya çıkarsa onarım için fileyi bize göndermeniz gerekir.

Evinizin iç mekanını optimize etmek için özel asma file ağıyla ilgileniyor musunuz ? Daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için bizimle iletişime geçin!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR