Tırmanma Ağı
Tırmanma Ağı

Tırmanma Ağı

Fiyat : ₺497,00(KDV Dahil)

Eğlence, spor, askeri eğitim ve çeşitli etkinliklerde kullanılan, halatlardan örme veya düğümlü olarak yapılan tırmanma ağıdır. Herhangi bir standardı bulunmayıp, istenilen halat cinsi ile, çeşitli boy ve ölçülerde yapılabilir. Çeşitlilik olarak, Doğal bitkisel halatlardan, naylon halatlardan polyester ve diğer ipek karışımlardan elde edilen halatlardan yapılabilir.

 

Göz aralıkları istenilen ölçüde ayarlanabilir. Tavsiyemiz 30x30 cmdir. Halatlar minimum 16 milimetre kalınlığında olmalıdır. Ağı sarmalayan çerçeve halatı ise 4 mm daha kalın olmalıdır. Bağlantılar sağlam ve kesinlikle kaymaz olmalıdır. Başlangıç kısımları sonsuz, bitiş kısımları örgülü olmalıdır. Tırmanma ağları, askeri tırmanma ağı olarak kullanılacak ise; Doğal,bitkisel Kendir halat kullanılmalıdır.

 

Eğlence amaçlı ve genelde çocukları için uygulanacak bir ortamda ise, muhakkak ipek halatlar kullanılmalıdır. Bu çocukların ellerinin zarar görmesini engeller, aynı zamanda halatı daha iyi kavramasını sağlar. İstediğiniz çeşit halat ve renklerle, en ve boy uzunluğu belirlenmiş 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR